10. 7. 2024

Slovácké léto je nejen akce plná sportu a kultury, ale také dobrých skutků! Jeden z letošních benefičních koncertů se zaměřil na pomoc Sabince, mladé dívce bojující s život ohrožující nemocí, která získala 90 370 korun na svou nákladnou léčbu.

Sedmnáctiletá Sabinka trpí Syndromem mesenterica arteria superior, který vážně ohrožuje její život a znemožňuje jí věnovat se zcela běžným činnostem, studiu a dalším aktivitám. Velkou nadějí na zlepšení jejího zdravotního stavu je operace, která se provádí ve Španělsku, a je finančně velmi náročná. Stojí 2,5 milionu korun.

Rocková kapela SEKEC přišla s nápadem udělat svůj koncert na Slováckém létě benefičním. Svůj honorář věnovali Sabince a návštěvníci koncertu měli možnost dobrovolným vstupným finančně přispět na léčbu. MESIT vybranou částku následně zdvojnásobil a ve finále získala Sabinka přes 90 000 korun na svou léčbu!

Rozhodli jsme se, že tím ale ještě nekončíme! Rádi bychom částku znásobili ještě jednou, a proto jsme založili dárcovskou výzvu na podporu nadačního fondu NEZÁVODÍM-POMÁHÁM, kde můžete přispět i vy, pokud jste neměli možnost účastnit se benefičního koncertu!

Zapojte se a podpořte dobrou věc: https://www.darujme.cz/vyzva/1204383. Děkujeme a pevně věříme, že pomůžeme Sabince v její cestě ke zdraví!