26. 5. 2023

Od čtvrtka 18. května do soboty 20. května se v areálu Sportparku Rybníček konala tradiční rodinná akce s názvem Sportuj 23, která sloužila jako veletrh sportovních kroužků, do kterých se mohou malí sportovci přihlásit. Během tří dnů si děti mohly vyzkoušet dvacítku různých sportů, a to i méně tradičních. Akce se zúčastnilo téměř 4 000 účastníků.

Letos jsme se k akci připojili jako hlavní partner a v sobotu jsme se do akce zapojili i fyzicky, když jsme rodinám našich zaměstnanců uspořádali Sportovní dětský den. Zaměstnanci společností skupiny MESIT se akce ve Starém Městě mohli zúčastnit zdarma, a navíc dostali poukazy na občerstvení. Na místě se pak mohli zastavit v našem stánku, kde jsme pro děti měli nachystané zábavné aktivity. Účastníci akce si u nás mohli kreslit, nechat se potetovat nebo si nechat namalovat něco na obličej. Zatímco rodiče odpočívali, pro děti byly přichystány soutěže ve sportovních disciplínách, a jako odměnu děti obdržely baťůžky doslova napěchované dárečky. Velkým lákadlem bylo také nafukovací hřiště se stolním fotbálkem. V něm si návštěvníci mohli zahrát fotbálek jako živé figurky.

Děkujeme všem, kteří se v našem stánku zastavili, a doufáme, že jste si Sportovní dětský den u nás užili. Už teď vymýšlíme, čím našim zaměstnancům uděláme radost příště.