Více než
60 let dáváme
myšlenkám
život

Vyvíjíme a vyrábíme vysoce specializované výrobky a systémy. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.

MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q

vlastní vývoj a testování v náročných podmínkách

certifikace v letecké a vojenské technice

specializovaná výroba

servis a dlouhodobá podpora

66
Let tradice
1000
Zaměstnanců
7233
Typů výrobků
34
Zásobovaných zemí

Kariéra

Příležitost pro kariérní i osobní růst

MESIT - solidní zaměstnavatel, který plní své závazky a pečuje o rozvoj zaměstnanců. Díky nízké fluktuaci jsou naše pracovní týmy stabilní a mohou pracovat i na rozsáhlých dlouhodobých projektech.

Pracovní pozice

Vzděláváme

MESIT střední škola

60 let tradice výuky technických oborů - vzdělávání propojené s praxí. Vychováváme novou generaci specialistů v elektrotechnických a strojních oborech v denním i večerním studiu.

MESIT škola

Chráníme

Životní prostředí i bezpečí

Všechny provozy koncernu MESIT respektují právní předpisy v oblasti životního prostředí. Vlastní profesionální protipožární jednotka je součástí integrovaného záchranného systému kraje a zasahuje v případě potřeby i mimo areál MESIT.

Podporujeme

Zdravotnictví a charita

Věnujeme se podpoře důležitých projektů. Prostředky věnujeme primárně do zdravotnictví a do oblasti sociální péče.

Více o MESIT

Novinky

zobrazit vše
22. 11. 2019

MESIT si připomenul 35. let od pádu budovy M1

Smutné výročí si současné vedení koncernu MESIT a ZO OS KOVO společně se zaměstnanci a veřejností připomenulo na krátkém vzpomínkovém setkání.

více…

18. 11. 2019

Ciao MESIT!

V Uherském Hradišti se nám začalo brzy smrákat, tak jsme se rozhodli, že vyrazíme na jih. K moři jsme to sice už nestihli, ale i tak jsme si návštěvu prosluněné Itálie velmi užili.

více…

14. 11. 2019

MESIT si připomene 35 let od tragické události

V letošním roce uběhne pětatřicet let od havárie budovy M1 v areálu tehdejšího národního podniku MESIT Uherské Hradiště. Při neštěstí 23. listopadu 1984 zahynulo pod troskami budovy osmnáct zaměstnanců podniku. Smutné výročí si současné vedení koncernu MESIT a ZO OS KOVO připomene v pátek 22. listopadu ve 12.00 hodin u památníku obětem havárie budovy M1 v areálu MESIT s pozůstalými a zaměstnanci koncernu MESIT. Vzhledem k tomu, že se jedná o významné výročí, je na toto vzpomínkové setkání zvána i široká veřejnost.

více…