Více než
70 let dáváme
myšlenkám
život

Vyvíjíme a vyrábíme vysoce specializované výrobky a systémy. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.

MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q

vlastní vývoj a testování v náročných podmínkách

certifikace v letecké a vojenské technice

specializovaná výroba

servis a dlouhodobá podpora

70
Let tradice
1000
Zaměstnanců
7233
Typů výrobků
34
Zásobovaných zemí

Kariéra

Příležitost pro kariérní i osobní růst

MESIT - solidní zaměstnavatel, který plní své závazky a pečuje o rozvoj zaměstnanců. Díky nízké fluktuaci jsou naše pracovní týmy stabilní a mohou pracovat i na rozsáhlých dlouhodobých projektech.

Pracovní pozice

Vzděláváme

MESIT střední škola

70 let tradice výuky technických oborů - vzdělávání propojené s praxí. Vychováváme novou generaci specialistů v elektrotechnických a strojních oborech v denním i večerním studiu.

MESIT škola

Chráníme

Životní prostředí i bezpečí

Všechny provozy skupiny MESIT respektují právní předpisy v oblasti životního prostředí. Vlastní profesionální protipožární jednotka je součástí integrovaného záchranného systému kraje a zasahuje v případě potřeby i mimo areál MESIT.

Podporujeme

Zdravotnictví a charita

Věnujeme se podpoře důležitých projektů. Prostředky věnujeme primárně do zdravotnictví a do oblasti sociální péče.

Více o MESIT

Novinky

zobrazit vše
3. 10. 2023

Dopravní přístroje a strojírenské služby pro kolejová vozidla na mezinárodní konferenci PRORAIL

Na odborné mezinárodní konferenci PRORAIL, uspořádané na Žilinské univerzitě v Žilině ve dnech 20. - 22. září 2023, jsme měli jedinečnou příležitost prezentovat naše produkty a služby širokému spektru odborníků působícím v železničním průmyslu.

více…

21. 9. 2023

Projekt na využití dešťové vody získal zlato a přinese naší škole novou elektro učebnu

To, že v MESIT střední škole studují nadaní elektrikáři, není žádná novinka. Svůj talent a znalosti předvedli v soutěži společnosti Schrack Technik, kde díky svému projektu zvítězili v celorepublikovém finále a vyhráli pro školu plně vybavenou učebnu pro elektro obory.

více…

20. 9. 2023

Nechyběli jsme na Dnech NATO v Ostravě

Víkend 16. a 17. 9. 2023 je významným datem v bezpečnostním kalendáři díky události, na které jsme opět nemohli chybět – Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR 2023. Společný stánek společností skupiny OMNIPOL byl opět místem, kde jsme měli tu čest přivítat významné hosty z řad našich obchodních partnerů, zástupců státní správy a odborné veřejnosti.

více…