Více než
70 let dáváme
myšlenkám
život

Vyvíjíme a vyrábíme vysoce specializované výrobky a systémy. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.

MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q

vlastní vývoj a testování v náročných podmínkách

certifikace v letecké a vojenské technice

specializovaná výroba

servis a dlouhodobá podpora

70
Let tradice
1000
Zaměstnanců
7233
Typů výrobků
34
Zásobovaných zemí

Kariéra

Příležitost pro kariérní i osobní růst

MESIT - solidní zaměstnavatel, který plní své závazky a pečuje o rozvoj zaměstnanců. Díky nízké fluktuaci jsou naše pracovní týmy stabilní a mohou pracovat i na rozsáhlých dlouhodobých projektech.

Pracovní pozice

Vzděláváme

MESIT střední škola

70 let tradice výuky technických oborů - vzdělávání propojené s praxí. Vychováváme novou generaci specialistů v elektrotechnických a strojních oborech v denním i večerním studiu.

MESIT škola

Chráníme

Životní prostředí i bezpečí

Všechny provozy skupiny MESIT respektují právní předpisy v oblasti životního prostředí. Vlastní profesionální protipožární jednotka je součástí integrovaného záchranného systému kraje a zasahuje v případě potřeby i mimo areál MESIT.

Podporujeme

Zdravotnictví a charita

Věnujeme se podpoře důležitých projektů. Prostředky věnujeme primárně do zdravotnictví a do oblasti sociální péče.

Více o MESIT

Novinky

zobrazit vše
6. 6. 2023

Výzvy v letectví - elektronika i strojírenství

Nejnovější vydání časopisu Reportáže z průmyslu se zaměřuje na letectví, a proto v něm nechybí ani článek o společnostech MESIT, které přijaly výzvy letecké výroby více než před 70 lety.

více…

31. 5. 2023

MESIT na jubilejním IDETu představil nové výrobky i strojírenské technologie

IDET je významný veletrh ve střední Evropě, který přitahuje mezinárodní vystavovatele i odborné návštěvníky. Probíhal od 24. do 26. května 2023 na Výstavišti Brno a letos oslavil již 30 let od svého založení. Na rozsáhlém dvoupodlažním stánku skupiny OMNIPOL prezentoval MESIT své schopnosti ve vývoji a výrobě speciálních výrobků pro letectví a obranu a také přesné strojírenské služby.

více…

26. 5. 2023

Malí MESIŤáčci si užili Sportovní dětský den

Od čtvrtka 18. května do soboty 20. května se v areálu Sportparku Rybníček konala tradiční rodinná akce s názvem Sportuj 23, která sloužila jako veletrh sportovních kroužků, do kterých se mohou malí sportovci přihlásit. Během tří dnů si děti mohly vyzkoušet dvacítku různých sportů, a to i méně tradičních. Akce se zúčastnilo téměř 4 000 účastníků.

více…