Více než
60 let dáváme
myšlenkám
život

Vyvíjíme a vyrábíme vysoce specializované výrobky a systémy. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.

MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q

vlastní vývoj a testování v náročných podmínkách

certifikace v letecké a vojenské technice

specializovaná výroba

servis a dlouhodobá podpora

66
Let tradice
1000
Zaměstnanců
7233
Typů výrobků
34
Zásobovaných zemí

Kariéra

Příležitost pro kariérní i osobní růst

MESIT - solidní zaměstnavatel, který plní své závazky a pečuje o rozvoj zaměstnanců. Díky nízké fluktuaci jsou naše pracovní týmy stabilní a mohou pracovat i na rozsáhlých dlouhodobých projektech.

Pracovní pozice

Vzděláváme

MESIT střední škola

60 let tradice výuky technických oborů - vzdělávání propojené s praxí. Vychováváme novou generaci specialistů v elektrotechnických a strojních oborech v denním i večerním studiu.

MESIT škola

Chráníme

Životní prostředí i bezpečí

Všechny provozy skupiny MESIT respektují právní předpisy v oblasti životního prostředí. Vlastní profesionální protipožární jednotka je součástí integrovaného záchranného systému kraje a zasahuje v případě potřeby i mimo areál MESIT.

Podporujeme

Zdravotnictví a charita

Věnujeme se podpoře důležitých projektů. Prostředky věnujeme primárně do zdravotnictví a do oblasti sociální péče.

Více o MESIT

Novinky

zobrazit vše
24. 11. 2021

Vystavovali jsme na Dubai Airshow

MESIT se zúčastnil významné letecké výstavy Dubai Airshow, která se konala ve dnech 14. – 18. 11. 2021 ve Spojených arabských emirátech. Jedná se o největší akci tohoto druhu na Středním východě. Na společné české expozici MESIT prezentoval své zkušenosti z vývoje elektroniky v oblasti leteckých systémů a výrobu přesných mechanických dílců.

více…

24. 11. 2021

Země, vzduch, moře – vše na jednom místě

Ve dnech 29. 11. – 2. 12. 2021 se bude v Egyptě konat 2. ročník veletrhu EDEX, který se jako jediný v severní Africe zaměřuje na obranné technologie pro pozemní, námořní i vzdušné síly. MESIT má vývojové i výrobní schopnosti pro řešení projektů pozemního obrany i letecké techniky. Proto se této výstavy zúčastní a plánuje zde prezentovat především systémy taktické komunikace.

více…

11. 11. 2021

Navštivte nás na Airshow Dubai

Inovativní produkty a moderní technologie z leteckého a obranného sektoru budou k vidění na veletrhu Dubai Airshow, který se bude konat od 14. – 18. 11. 2021 ve Spojených arabských emirátech. Za Českou republiku se akce zúčastní jako vystavovatel i MESIT společně s firmami OMNIPOL a AERO Vodochody AEROSPACE.

více…