Více než
60 let dáváme
myšlenkám
život

Vyvíjíme a vyrábíme vysoce specializované výrobky a systémy. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.

MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q
MESIT 4Q

vlastní vývoj a testování v náročných podmínkách

certifikace v letecké a vojenské technice

specializovaná výroba

servis a dlouhodobá podpora

64
Let tradice
1000
Zaměstnanců
7233
Typů výrobků
34
Zásobovaných zemí

Kariéra

Příležitost pro kariérní i osobní růst

MESIT - solidní zaměstnavatel, který plní své závazky a pečuje o rozvoj zaměstnanců. Díky nízké fluktuaci jsou naše pracovní týmy stabilní a mohou pracovat i na rozsáhlých dlouhodobých projektech.

Pracovní pozice

Vzděláváme

MESIT střední škola

60 let tradice výuky technických oborů - vzdělávání propojené s praxí. Vychováváme novou generaci specialistů v elektrotechnických a strojních oborech v denním i večerním studiu.

MESIT škola

Chráníme

Životní prostředí i bezpečí

Všechny provozy koncernu MESIT respektují právní předpisy v oblasti životního prostředí. Vlastní profesionální protipožární jednotka je součástí integrovaného záchranného systému kraje a zasahuje v případě potřeby i mimo areál MESIT.

Podporujeme

Zdravotnictví a charita

Věnujeme se podpoře důležitých projektů. Prostředky věnujeme primárně do zdravotnictví a do oblasti sociální péče.

Více o MESIT

Novinky

zobrazit vše
22. 11. 2017

Pietní akt k 34.výročí sesunu budovy v podniku MESIT

Jako každý rok si v tento den připomínáme výročí jedné z největších tragédií, při které zahynulo 18 pracovníků našeho podniku. Při krátkém pietním aktu položili věnce k památníku generální ředitel koncernu MESIT Vladislav Mazúrek a předseda ZO KOVO Antonín Štěrba.

více…

13. 11. 2017

Valná hromada 13. 12. 2017

Představenstvo akciové společnosti MESIT holding, a.s., se sídlem Sokolovská 573, Mařatice, Uherské Hradiště, IČ: 47912529 zapsané v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 1008 svolává valnou hromadu akcionářů, která se bude konat v sídle společnosti dne 13. prosince 2017, v 8:00 hodin.

více…

13. 11. 2017

Technický jarmark 2017

Koncern MESIT hostil zahájení 2. ročníku Technického jarmarku, které pořádala Krajská hospodářská komora. Cílem bylo představit žákům místních ZŠ uherskohradišťské firmy působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, mikroprocesorové techniky a letecké výroby.

více…