27. 3. 2024
ostatní pracovní pozice

Pro společnost MESIT holding hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici IT specialista/ specialistka se znalostí SQL, Power BI a zkušenostmi ve správě, údržbě a aktualizaci Linux a Windows serverů. Vaše hlavní náplň práce bude správa ERP systému, jeho customizace a tvorbu reportů.

Pracoviště

Uherské Hradiště

Požadujeme

  • Základní znalost SQL: základní dovednosti v SQL jsou vítány pro práci s databázemi a analýzu v SQL
  • Zájem o Power BI: zájem o práci s Power BI a vytváření vizualizací a dashboardů na základě dat různých zdrojů.
  • Základní znalost správa serverů: základní povědomí o správě a aktualizací Linuxové, tak i Windows servery je nezbytná pro toto pozici.
  • Administrace a správa IT infrastruktury: zkušenosti s administrací a správou celkové IT infrastruktury firmy, včetně síťových zařízení jsou důležité.
  • Programování v AL a PowerShell (výhodou): znalost programování AL a PowerShell může být výhodou.
  • Vhodné i pro absolventa !

Náplň práce

  • Na této pozici budete zodpovědní za správu ERP systému, jeho customizace a tvorbu reportů v PowerBI. Budete se také podílet na údržbě a aktualizaci serverů (Linux a Windows), databází a IT infrastruktury společnosti.

Nabízíme

  • Zaměstnání v dlouhodobě prosperující společnosti skupiny MESIT
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Věrnostní odměny a benefitní program
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost kvalitního stravování přímo v areálu s příspěvkem zaměstnavatele
  • Školka a příměstské tábory pro děti našich zaměstnanců
  • Zvýhodnění ceny při koupi auta, elektroniky, servis vozidel a mobilní tarif
  • Mzdu odpovídající vašim schopnostem a dovednostem
  • Pokud máte potřebné dovednosti a zkušenosti a jste připraveni přijmout novou výzvu v oblasti IT, rádi bychom Vás pozvali k nám na dobrou kávu. Zašlete prosím životopis, abychom Vás mohli kontaktovat.
Kontaktní osoba:
Hana Bartošková

Zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti MESIT holding, a.s., byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu jednoho roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.

Další nabízené pracovní pozice
ve společnosti MESIT holding, a.s.

  • administrativa a obchod
    Sales Manager Defence
    Pro společnost MESIT asd, s.r.o., hledáme kolegu/kolegyni do týmu na pozici Sales Manager Defence.

Kompletní nabídku volných míst skupiny MESIT najdete zde.